Spaar mee voor onze vereniging!

Beste leden, ouders en vrienden van Zwemvereniging Kimbria,

Vanaf woensdag 7 februari kunt u bij Jumbo Meerssen Kuilenstraat gaan sparen voor onze sportvereniging. Bij elke besteding van €10, ontvangt u een sportpunt. Deze sportpunten kunt u toekennen aan een sportvereniging van uw keuze. Wij willen u natuurlijk vragen ze aan onze sportvereniging te geven. Van de punten die we ophalen kunnen wij namelijk extra sport materialen voor onze sportvereniging aanschaffen!

Op de website www.jumbosparenvoorjesportvereniging.nl kunt u onze vereniging opzoeken en zien wat onze spaardoelen zijn. Op deze site kunt u de sportpunten ook direct aan onze vereniging toekennen. Tenslotte kunt u uw gespaarde punten ook inleveren bij ons op de vereniging. (Bij Sally Senden of Jos Geijselaers).

Bij de kassa staat een dropbox waar u ze in achter kunt laten.

We willen u bij voorbaat danken voor het meesparen voor onze vereniging.

Met vriendelijke groet,
Zwemvereniging Kimbria.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

U kunt gebruik maken van de volgende HTML tags and codes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>